HİZMETLERİMİZ

İŞÇİ İŞVEREN İHTİLAFLARI

İşçi işverene, " is sözleşmesinden kaynaklanan alacak davaları, ise iade talepleri, is kazalarından kaynaklı tazminat davaları ile bu t ..

Detaylar

Aile Hukuku

 AİLE HUKUKU Aile hukuku, kişilerin aile çevresindeki ilişkileri düzenler. Medeni hukukun ve dolayısıyla özel hukukun alt dalıd ..

Detaylar

Arabuluculuk

Arabuluculuk Başvurusu Nasıl Yapılır? Arabulucu, tarafların aralarındaki uyuşmazlıkları ve menfaatleri tespit ederek bu konularda tartışmalarını ..

Detaylar

Banka Alacak Davaları

ALACAK DAVALARI T.C. YARGITAY 19. HUKUK DAİRESİ E. 2010/7035 K. 2011/527 T. 24.1.2011 • ALACAK DAVASI ( Davacının Davalıya İhtar Çekt ..

Detaylar

Gayrimenkul Hukuku

Konut veya Çatılı İşyerleri Dışında Kalan Taşınmazlar İçin Kira Sözleşmeleri Nasıl Fesih Edilir-Sona Erdirilir ? Kiracı Kira ..

Detaylar

HEKİM HASTANE KAYNAKLI TAZMİNAT DAVALARI

Hekim hastana kaynaklı tazminat davaların " doktor ve hastane kaynakli kusurların hem idari olarak tabip idasina şikayet hem ceza davası şikayeti hem ..

Detaylar

Sigorta Şirketine Başvuru Zorunluluğu

Eskiden zorunlu mali sorumluluk sigorta poliçesinden kaynaklanan bir uyuşmazlık olduğunda, sigorta şirketi ile herhangi bir iletişime geçmede ..

Detaylar

Ticari Kazanç Kaybı Tazminatı

Ticari Kazanç Kaybı Tazminatı - Kazanç Kaybı Nedir - Kazanç Kaybı Hesaplama Ticari Kazanç Kaybı Tazminatı Nedir: Hasar gö ..

Detaylar

Trafik Kaza Tazminatları

Kazalarda hasar gören araçların, kaza öncesi ikinci el piyasa değeri ile kazaya müteakip onarımı yapıldıktan sonraki ikinci el piyas ..

Detaylar