Taşer Kara Avukatlık, Danışmanlık ve Arabuluculuk Ofisi

Ofis adresi

Bozkurt Plaza, Küçüksu Cad, Çeşminaz Sk
no:2/9 Kat.4, 34768 Ümraniye/İstanbul

Telefon numarası

0533 633 61 55

Email Adres

taserkara@gmail.com

  2727 Yıl İş Tevcrübesi

  Taşer Kara Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi

  HAKLIYSANIZ EN GÜÇLÜ SİZSİNİZ. Hakkınızı aramak içinse yasal yollara başvurmalısınız. Bunun içinse AVUKAT YARDIMI almak en doğru yöntemdir. AVUKAT vatandaşın özgürlüğünü, haklarını gözetmek, mahkemelerde, karakollarda, kurumlarda haklarını savunmak, yasaların eşit, eksiksiz şekilde uygulamasını sağlamak için ihtiyacınız olan Hakkınızı aramak içinse yasal yollara başvurmalısınız. Bunun içinse AVUKAT YARDIMI almak en doğru yöntemdir. AVUKAT vatandaşın özgürlüğünü, haklarını korumak, mahkemelerde, karakollarda, kurumlarda haklarını savunmak, yasaların adil, eşit, eksiksiz şekilde uygulamasını sağlamak için vardır. Hakkınızı aramak içinse yasal yollara başvurmalısınız. Bunun içinse AVUKAT YARDIMI almak en doğru yöntemdir. AVUKAT, vatandaşın ekmek kadar, su kadar, hava kadar ihtiyacı olan ADALET için mücadele eden bağımsız, tarafsız yılmaz savunucunuzdur. SİZİ YASA KORUR, AVUKAT İSE SAVUNUR.

  • Y

   Tecrübe

  Taşer Kara Avukatlık ve Arabuluculuk Ofisi
  FALİYETLER

  İstanbul boşanma avukatları; boşanma, anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma davalarında boşanma avukatı ve arabulucusu olarak tazminat, nafaka, velayet, mal rejiminin tasfiyesi konular dahil olarak üzere boşanma ile ilgili her türlü konuda hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmeti vermektedir.

  İstanbul ceza avukatları; gerçek ve tüzel kişisel yönelik her türlü suç isnadı, cezai şikayet, kovuşturma, soruşturma ve diğer ceza davası konularında müvekkillerimize avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmakta ve ceza mahkemelerinde kendilerini gerek müşteki vekil ve gerekse sanık müdafi olarak temsil etmektedir.

  İstanbul gayrimenkul avukatları kadromuz müvekkillerimizin gayrimenkul işlemlerinin her aşamasında avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kat karşılığı inşaat sözleşmeleri, tapu iptal ve tescil davaları, ipotek tesisi, ipoteğin paraya çevrilmesi, intifa hakkı, kentsel dönüşüm hukuku hizmetleri

  İstanbul iş hukuku avukatları ekibimiz ihbar tazminatı davası, kıdem tazminatı davası ve işe iade davalarının açılması ve takibi, fazla mesai ücretleri ve yıllık ücretli izinlerin kullandırılması, hesaplanması ve tahsili, iş sözleşmeleri hazırlanması konularında avukatlık arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

  İstanbul icra avukatı; müvekkillerimizin icra takibi hazırlanması ve takibi, haciz işlemleri, karşılıksız çek senet tahsili, tasarrufun iptali, menfi tespit ve istirdat davalarının açılması ve takibi, borca ve takibe itiraz işlemlerinin yapılması, takibin itirazın iptal veya kaldırılması davalarının hazırlanması ve takibinde avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

  Ümraniye kira hukuku avukatları; kira bedellerini artırmak için kira tespit davası, kiranın ödenmemesi nedeniyle tahliye davası, ihtiyaç nedeniyle kiracının tahliyesi, iş yeri ve konut kira sözleşmesi hazırlanması, tahliye taahhüdü hazırlanması, kiraya verenin kiralanan konut veya iş yerinin tahliye ettirmesi konularında danışmanlık, arabuluculuk hizmeti vermekteyiz.

  Kadromuz

  Taşer Kara

  Taşer Kara

  Taşer Kara
  Nevin Yıldırım Kara

  Nevin Yıldırım Kara

  Nevin Yıldırım Kara

  Görüşler

  Tecrübe ilgi ve deneyimin tek adresi bırakın 5 yıldızı 10 yıldızı hak ediyor.

  Mükremin Öztunç

  Mükremin Öztunç

  Çok ilgili ve güler yüzlü bir ekip. En başından sonuna kadar hep yardımcı oluyorlar. Psikolojik, hukuki ve insanı destek veriyorlar. Yanlarında rahatlıyorsunuz. 

  Fatih Yakar

  Fatih Yakar

  Samimi candan ilgi ve tecrübe var teşekkür ederim

  Selçuk Mrt

  Selçuk Mrt

  İyi niyetli yardım sever, paragöz olmayan bir avukat

  Salim koray malkoç

  Salim koray malkoç

  Harika bir avukat ile çalışmanın yanında iyi bir dost kazanacağınızdan eminim.

  Erdal Ulus

  Erdal Ulus

   
   

  Geri arama isteğinde bulunun

  Background imageBackground image